Team Diverse

Güvenlik ve Tasarruf Şimdi sisteminizi güvenli otomatik doldurma
sistemiyle donatın ve
%20 indirimden faydalanın

 • Personelinizi koruyun – maliyetlerinizi azaltın
  Bir sıcak tutkal cihazının manuel olarak doldurulması oldukça riskli olabilir, çünkü tank 200°C sıcaklığa kadar ulaşabilmektedir. Tank açıldığında erimiş tutkala temas edilmesi gibi ve ayrıca tutkal cihazındaki sıcak bileşenlerden kaynaklanabilecek tehlikeler vardır. GlueFill granül hazneli otomatik doldurma sistemi RobaFeed 3 ile operatör bu tehlikelere karşı korunur.

Avantajlar

Filling

Yanma tehlikesi olmadan güvenli doldurma

Costs

Maksimum sistem kullanılabilirliği sayesinde masraflardan tasarruf ve hat verimliliği artışı

Costs3

Daha az doldurma periyotları sayesinde zaman tasarrufu ve azaltılmış bakım ihtiyacı

Güvenlik hepimiz için önemlidir

CFO

CFO

"Çalışanlarımızın güvenliğine yatırım yapıyoruz. Bu sayede iş kesintisi kaynaklı maliyetleri önlüyoruz. Ayrıca, üretimin kârlılığı da artıyor"

Güvenlik Müdürü

Güvenlik Müdürü

"Her kaza bir kaza fazladır. Hedefimiz: «0» kaza. Bu nedenle personelimizi en iyi şekilde koruyoruz. Bir kazanın maliyeti, bu güvenlik çözümüne yapılan yatırımı aşmaktadır."

Üretim Müdürü

Üretim Müdürü

"Maksimum verim ve kaliteye ancak sağlıklı personel ve güvenilir sistemlerle ulaşılabilir. Otomatik doldurma sistemi beni bu konuda destekliyor."

Operatör

Operatör

"Otomatik doldurmayla kendimi güvende hissediyorum. Ek olarak işimi kolaylaştırıyor, çünkü doldurma için ekstra bir koruyucu giysi kullanmam gerekmiyor ve daha az doldurma ve temizlik işi oluşuyor."

Güvenli Dolum

Güvenli Dolum

Özellikle granülün sıcak tanka manuel doldurulmasında son derece dikkatli olunmalıdır. RobaFeed 3 ve GlueFill ile operatör sıcak tanka dolum yapmaz, aksine ısıtılmamış ayrı bir granül haznesi olan GlueFill'i doldurur. Eritme cihazı da bu esnada sürekli otomatik olarak ve ihtiyaca uygun şekilde tutkalla beslenir.


Daha fazla oku!
Emniyetli Üretim

Emniyetli Üretim

Sistem güvenilir bir şekilde ihtiyaca göre doğru miktarda granülle doldurulur. Bu sayede planlanmamış durma riski veya üretim kesintileri de azaltılır ve eritme cihazı daha az bakıma ihtiyaç duyar. Bu da maksimum sistem kullanılabilirliği sayesinde hat verimliliğini arttırır.

Güvende olan Personel

Güvende olan Personel

Otomatik doldurma sistemi RobaFeed 3 ve granül haznesi GlueFill ile çalışmak sadece güvenli değildir, sistem aynı zamanda granül eklemesini de kolaylaştırır. GlueFill daha iyi bir erişime sahiptir ve deliği eritme cihazının deliğinden daha büyüktür. Bu sayede daha az granül dökülür ve daha az temizlik işi gerekir.

Güvenilir Yatırım

Güvenilir Yatırım

Güvenliğin bir bedeli vardır ama otomatik doldurma çözümünün çok sayıda avantajı ile bu bedel kısa sürede kendini amorti eder. Durmalar ve kazalar için daha az maliyet ile bakım işleri için daha az kesinti sayesinde hızlı bir Return on Investment (ROI) / yatırım getirisi sağlanır. Yatırımınız böylece korunur.

Personelinizi koruyun – maliyetlerinizi de azaltın %20 indirim
RobaFeed3 ile GlueFill – güvenli ve otomatik doldurma

Şartlar:
 • S, M ya da L ebatlarındaki GlueFill ile RobaFeed 3 siparişinde %20 fiyat indirimi.
 • Bu kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar sadece 2007 üretim yılından sonraki mevcut Robatech Concept cihazlarının sonradan donatılması için geçerlidir.
 • Robatech, teklifi herhangi bir zamanda değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutar.

Şimdi teklif isteyin!

About Robatech

Robatech with headquarters in Switzerland, is a worldwide leading manufacturer of high-quality application systems for industrial glue application. Our precise adhesive application equipment supports our customers in different industries in the efficient processing of hot melt adhesive and cold glue. As service and technology leader for green adhesive application solutions, we count on sustainability. Our products – manufactured partly using solar energy - are energy- and consumption-optimized and thus reduce environmental pollution. Gluing technology. Global and close. We are present in 61 countries. Our Robatech representation in your country is looking forward to answering any questions you may have regarding your adhesive application.

Robatech AG
Pilatusring 10
5630 Muri
Schweiz

Telefon:
Fax:
E-Mail:
Web:

+41 56 675 77 00
+41 56 675 77 01
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.robatech.ch

 • Facebook
 • Google+
 • LinkedIn
 • Xing
 • YouTube
 • Twitter