Team Diverse

Bezpieczeństwo i oszczędność Wyposaż teraz swój system w bezpieczny,
automatyczny system napełniania i skorzystaj z
20% rabatu

 • Chroń swój personel – obniżaj swoje koszty
  Manualne napełnianie urządzenia do klejów na gorąco nie jest pozbawione ryzyka, ponieważ zbiornik może osiągać temperaturę do 200°C. Podczas otwierania zbiornika istnieje niebezpieczeństwo kontaktu ze stopionym klejem oraz z gorącymi komponentami w urządzeniu do kleju. Dzięki automatycznemu systemowi napełniania RobaFeed 3 ze zbiornikiem granulatu GlueFill operator jest zabezpieczony przed tymi zagrożeniami.

Główne zalety

Filling

Bezpieczne napełnianie bez zagrożenia oparzeniem

Costs

Redukcja kosztów i zwiększenie wydajności linii poprzez maksymalną dostępność systemu

Costs3

Oszczędność czasu ze względu na mniejszą ilość napełnień i zmniejszenie konserwacji

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze

Dyrektor finansowy

Dyrektor finansowy

„Inwestujemy w bezpieczeństwo naszych pracowników. W ten sposób unikamy kosztów, które powstają na skutek przestojów spowodowanych wypadkiem. Dodatkowo zwiększana jest zyskowność produkcji”.

Kierownik bezpieczeństwa i higieny pracy

Kierownik bezpieczeństwa i higieny pracy

„Każdy wypadek to dla nas za dużo. Nasz cel: «0» wypadków. Dlatego chronimy naszych pracowników w jak najlepszy sposób. Koszty wypadku przekraczają wielkość inwestycji w rozwiązanie bezpieczeństwa”.

Kierownik produkcji

Kierownik produkcji

„Tylko zdrowi pracownicy i niezawodne systemy pozwalają osiągnąć maksymalną produktywność i jakość. Pomaga mi w tym automatyczne napełnianie”.

Operator

Operator

„Z automatycznym napełnianiem czuję się bezpieczniej. Dodatkowo ułatwia mi ono pracę, ponieważ podczas napełniania nie muszę nosić specjalnej odzieży ochronnej, a ponadto występuje mniej pracy związanej z napełnianiem i czyszczeniem”.

Bezpieczne napełnianie

Bezpieczne napełnianie

Podczas ręcznego napełniania gorącego zbiornika granulatem zalecana jest szczególna ostrożność. Za pomocą RobaFeed 3 i GlueFill operator nie napełnia już gorącego zbiornika, lecz oddzielny, nieogrzewany zbiornik granulatu GlueFill. Urządzenie topiące jest przy tym w każdej chwili automatycznie i w zależności od potrzeb zasilany klejem.


Przeczytaj więcej!
Bezpieczna produkcja

Bezpieczna produkcja

System jest niezawodnie i w zależności od potrzeb napełniany odpowiednią ilością granulatu. W ten sposób zmniejsza się ryzyko nieplanowanego postoju i urządzenie topiące wymaga mniejszej konserwacji. Oznacza to zwiększenie wydajności linii poprzez maksymalną dostępność systemu.

Bezpieczny personel

Bezpieczny personel

Praca z automatycznym systemem RobaFeed 3 i zbiornikiem granulatu GlueFill nie tylko jest bezpieczniejsza, ułatwia ona również uzupełnianie granulatu. GlueFill jest łatwiej dostępny, a otwór jest większy niż otwór zbornika w urządzeniu topiącym. Pozwala to zmniejszyć ilość rozsypywanego granulatu oraz prac związanych z jego sprzątaniem.

Bezpieczna inwestycja

Bezpieczna inwestycja

Bezpieczeństwo ma swoją cenę, jednak ze względu na wiele zalet automatycznego napełniania koszty szybko się amortyzują. Mniejsze koszty przestojów i wypadków oraz mniej przerw na prace konserwacyjne zapewniają szybki zwrot inwestycji. Pozwala to chronić Państwa inwestycję.

Chroń swój personel – obniż swoje koszty 20% rabatu
RobaFeed3 z GlueFill – bezpieczne i automatyczne napełnianie

Warunki:
 • 20% rabatu w przypadku zamówienia RobaFeed 3 w połączeniu z GlueFill o pojemności L, M lub S
 • Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2018 i tylko na doposażenie posiadanych urządzeń Robatech Concept od roku produkcji 2007
 • Robatech zastrzega sobie prawo do zmiany lub wycofania oferty w każdej chwili

Złoż zapytanie o ofertę!

About Robatech

Robatech with headquarters in Switzerland, is a worldwide leading manufacturer of high-quality application systems for industrial glue application. Our precise adhesive application equipment supports our customers in different industries in the efficient processing of hot melt adhesive and cold glue. As service and technology leader for green adhesive application solutions, we count on sustainability. Our products – manufactured partly using solar energy - are energy- and consumption-optimized and thus reduce environmental pollution. Gluing technology. Global and close. We are present in 70 countries. Our Robatech representation in your country is looking forward to answering any questions you may have regarding your adhesive application.

Robatech AG
Pilatusring 10
5630 Muri
Schweiz

Telefon:
Fax:
E-Mail:
Web:

+41 56 675 77 00
+41 56 675 77 01
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.robatech.ch

 • Facebook
 • Google+
 • LinkedIn
 • Xing
 • YouTube
 • Twitter